BISKAJE Kapitan szuka załogi 5 dzielnych i wesołych żeglarzy

Miejsce na ogłoszenia w stylu:
"Miałem załogę, ale mi się połamała/potopiła i przydałaby się nowa"

Moderator: Moderatorzy

BISKAJE Kapitan szuka załogi 5 dzielnych i wesołych żeglarzy

Postprzez veneto » 2011-01-11, 19:47

Kapitan szuka załogi - potrzeba 5 dzielnych i wesołych żeglarzy co pójdą w maju na ATLANTYK i BISKAJE.
Rejs niekomercyjny - koleżeński. Trzeba przeprowadzić w terminie od 30 kwietnia do 30 maja 2011 roku, super wyposażoną, nowoczesną 12,5 metrową łódkę z Gibraltaru do Gdańska.
Dystans ok. 2440 Mm. - 30 dni. Trasa rejsu: Estepona - Vigo - Plimouth - Amsterdam - Quxhawen - Laboe - Gdańsk.
Obejrzymy Hiszpanię, Anglię, Holandię i Niemcy.
Miesiąc maj jest idealny do przejścia Zatoki Biskajskiej w kierunku północnym.
Koszty składkowe. Trzeba brać paliwo, opłacić mariny, portowe, śluzowanie w Kanale Kilońskim, kupić żywność i napoje na 30 dni.
To wszystko wyniesie 1400 zł od osoby, jak się zbierze pięciu chłopa, albo 1580 zł. jak będzie czterech.
Za te pieniądze Cieśnina Gibraltarska, walka z portugalskimi passatami, pokonanie Zatoki Biskajskiej i prądów pływowych w Kanale La Manche, Morze Północne, przejście Kanału Kilońskiego, nasz kochany Bałtyk, kilka słynnych portów oraz na pewno wystarczająca ilość wiatru.
Dalsze informacje / kontakt mailowy: kpt.veneto (małpa) autograf .pl
Ostatnio edytowano 2011-01-13, 16:16 przez veneto, łącznie edytowano 2 razy
veneto
szczur lądowy

Re: BISKAJE Kapitan szuka załogi 5 dzielnych i wesołych żeglarzy

Postprzez Patryk » 2011-01-13, 16:18

Trasa fajna, bardzo chciałbym popłynąć ale qfa nie jestem w stanie rzucić wszystkiego na miesiąc. tydzień, dwa góra... :/

ps. przeedytowałem adres email (no chyba, że jesteś zainteresowany spamem)
Patryk
Administrator

Re: BISKAJE Kapitan szuka załogi 5 dzielnych i wesołych żeglarzy

Postprzez veneto » 2011-01-14, 03:25

Patryk napisał(a):Trasa fajna, bardzo chciałbym popłynąć ale qfa nie jestem w stanie rzucić wszystkiego na miesiąc. tydzień, dwa góra... :/

ps. przeedytowałem adres email (no chyba, że jesteś zainteresowany spamem)

Dzięki Patryk,
Nie da się tego dzielić na małe etapy. Ale jest dużo zainteresowanych ludzi, którzy chcą płynąć oba naraz.
Pozdrawiam
Veneto
veneto
szczur lądowy

Powrót do Skipper poszukuje