Szkiery i Alandy na komfortowym jachcie 2014

Jeśli organizujesz komercyjne imprezy żeglarskie czy jesteś "organizatorem turystyki żeglarskiej". Możesz się zareklamować tutaj

Moderator: Moderatorzy

Szkiery i Alandy na komfortowym jachcie 2014

Postprzez Akademia » 2014-06-21, 07:14

Zapraszamy na szkoleniowo – turystyczne rejsy po najpiękniejszych zakątkach Bałtyku – szkierowym wybrzeżu wschodniej Szwecji i wyspach Alandzkich. Szkiery oznaczają typ wybrzeża usiany tysiącami skalistych wysepek otoczonych skarbami skandynawskiej przyrody: czystą wodą i pachnącymi żywicą lasami. Pośród tych bajecznych wysp wytyczono precyzyjne szlaki żeglugowe, które stwarzają idealne warunki do ekscytującej żeglugi.
Pośród tych uroczych krajobrazów latem pożegluje nasz szybki i wygodny jacht Delphia 40. Zapraszamy do skorzystania z oferty rejsów skierowanych do wszystkich, którzy chcieliby posmakować piękna skandynawskiego wybrzeża. Zapraszamy do udziału w rejsach o charakterze typowo szkoleniowym jak i bardziej nastawionych na wypoczynek pod żaglami.

Wakacje w Szkierach! 28 czerwca – 5 lipca 2014
Trasa: Nykoping – Sztokholm – Wyspy Alandzkie – Nykoping
Rejs szkoleniowo o wakacyjnym charakterze. Zapraszamy spragnionych wypoczynku na wodzie i żeglujące rodziny Zaokrętowanie i wyokrętowanie w porcie Nykoping – 8 km (miejski autobus) od lotniska Sztokholm Skavsta, z którego kursują samoloty WizzAir do wielu miast w Polsce.

Cena LAST MINUTE 1090 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera, ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 200 zł. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu i powrotu.

Euphoria w Visby, w Szkiery! 26 lipca – 2 sierpnia 2014
Trasa: Jastarnia – Visby – Sztokholm – Nykoping
Rejsy stażowo – szkoleniowe z elementami żeglugi pełnomorskiej oraz odcinkami żeglugi w szkierach. W planie odwiedziny w Sztokholmie. Wyokrętowanie w porcie Nykoping – 8 km miejskim autobusem od lotniska Sztokholm Skavsta, z którego regularnie kursują samoloty linii WizzAir do wielu miast w Polsce.
Cena: 1390 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera i ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 150 zł. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu i powrotu.

Na południe!16 – 23 sierpnia 2014
Trasa: Nykoping – Sztokholm – Visby – Jastarnia
Rejsy stażowo – szkoleniowe z elementami żeglugi pełnomorskiej oraz odcinkami żeglugi w szkierach. W planie odwiedziny w Sztokholmie. Zaokrętowanie w porcie Nykoping – 8 km miejskim autobusem od lotniska Sztokholm Skavsta, z którego regularnie kursują samoloty linii WizzAir do wielu miast w Polsce.
Cena: 1390 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera i ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 150 zł. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu.

Nawigacja elektroniczna w Szkierach! 21 – 28 czerwca 2014
Trasa: Nykoping – Sztokholm – Wyspy Alandzkie – Nykoping
Rejs połączony z praktycznym kursem nawigacji elektronicznej. Rejs poprowadzi kpt. Grzegorz Pawlak specjalista w dziedzinie nawigacji elektronicznej. Zaokrętowanie i wyokrętowanie w porcie Nykoping – 8 km (miejski autobus) od lotniska Sztokholm Skavsta, z którego kursują samoloty WizzAir do wielu miast w Polsce.

Meteorologia w Szkierach! 2 – 9 sierpnia 2014
Trasa: Nykoping – Sztokholm – Wyspy Alandzkie – Nykoping
Rejs połączony ze szkoleniem z meteorologii. Pożegluje z nami Maciej Ostrowski – wykładowca meteorologii, współpracownik Magazynu Jachting. Zaokrętowanie i wyokrętowanie w porcie Nykoping – 8 km (miejski autobus) od lotniska Sztokholm Skavsta, z którego kursują samoloty WizzAir do wielu miast w Polsce.
Cena: 1590 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera, szkolenie z meteorologii, ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 200 zł. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu i powrotu.

Babie lato I 30 sierpnia – 6 września
Babie lato II 7 – 13 września 2014
Pożegnanie lata 13 – 20 września 2014

Trasa: Jastarnia – Vastervik – Visby – Jastarnia
Rejsy stażowo – szkoleniowe z elementami żeglugi pełnomorskiej oraz odcinkami żeglugi w szkierach. W planie odwiedziny w Vastervik – ciekawym porcie połozonym w głębi skalistej zatoki oraz kultowym średniowiecznym Visby na wyspie Gotland.
Cena: 1390 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera i ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 150 zł.

Więcej informacji oraz kontakt na: http://akademia-jachtingu.pl/sztokholm-i-szkiery
Akademia
szczur lądowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-06-18, 13:23

Powrót do Rejsy zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości