Czartery / Rejsy / Szkolenia

Jesteś zupełnie zielonym łosiem lądowym i żeglarstwo to dla Ciebie
czarna magia? Chcesz się czegoś z nami nauczyć?
To jest miejsce dla Ciebie!

Czartery / Rejsy / Szkolenia

Postprzez Dom Żeglarski Mila » 2015-07-30, 10:44

Czartery
Żeglarstwem zajmujemy się wiele lat, znamy więc bolączki i obawy czarterujących. Staramy się służyć pomocą na każdym etapie przygotowywania Waszego rejsu, a także podczas jego trwania. Pomożemy w zdobywaniu informacji dotyczących trasy, opłat portowych, odpraw granicznych, tankowania paliwa żeglugowego, zorganizowania transportu przy wymianie załóg.
Pracownik Domu Żeglarskiego MILA, przy przekazaniu jachtu, przeprowadzi szkolenie z obsługi urządzeń pokładowych i manewrów portowych.
Dla mniej wprawnych kapitanów proponujemy usługę "drugiego kapitana", czyli osoby która będzie uczestniczyła w rejsie służąc radą i pomocą a w przypadku zagrożenia przejmie dowodzenie.
W naszej ofercie są jednostki żaglowe i motorowe. Każdy czarterujący otrzymuje zniżkę na pełną ofertę Domu Żeglarskiego MILA oraz partnerów!
Dom Żeglarski MILA dysponuje jednostkami żaglowymi i motorowymi, które przeznaczone są zarówno do czarterów, szkoleń jak i organizacji rejsów.
Poszczególne jednostki możemy podstawić do dowolnego portu na Zalewie Szczecińskim, Bałtyku, Mazurach i Morzu Śródziemnym.
ENDEAVOUR (Bavaria 37) - http://www.mila.szczecin.pl/czartery/sz ... 7-cruiser/
COBRA 33 - http://www.mila.szczecin.pl/czartery/sz ... /cobra-33/
BONITO 9 - http://www.mila.szczecin.pl/czartery/szczecin-/carter
MOTORÓWKA - http://www.mila.szczecin.pl/czartery/sz ... motorowka/
REJSY:
Dom Żeglarski Mila jest organizatorem rejsów szkoleniowych zakończonych egzaminami oraz rejsów stażowych. Pływamy właściwie wszędzie, ale najczęściej po wodach Bałtyku, Morza Północnego i Śródziemnego. Zimą wyjeżdzamy na Wyspy Kanaryjskie, na które Was również zapraszamy.
Do dyspozycji oddajaemy flotę jednostek zarówno nowoczesnych (najnowsza jest z 2014 roku, najstarsza z 2008) jak i dobrych, sprawdzonych konstrukcji szkoleniowych z lat 90.
Ceny naszych rejsów obejmują rzeczywiste koszty ich organizacji. Nie doliczamy postoju w portach, gdyż.... nie wiemy ile i jakie odwiedzicie na swojej trasie. Nie doliczamy kosztów wyżywienia, gdyż.... nie znamy Waszych gustów - jednym wystarczą produkty z dyskontów, inni z kolei preferują produkty lokalne, nikt natomiast nie przepada za stołówkami. Zużycie paliwa również jest rzeczą względną - jedni uprawiają tzw. yachting, inni żeglarstwo w czystej postaci.
O wszystkim decydujecie Wy sami. Na pokładzie Kapitan wyznacza oficera, który rozlicza kasę jachtową wydając pieniądze jedynie na potrzebne i preferowane przez załogę artykuły.
Szkoleniowe - http://www.mila.szczecin.pl/rejsy/szkoleniowe/
Stażowe - http://www.mila.szczecin.pl/rejsy/stazowe/
SZKOLENIA: Szkoleniami zajmujemy się od ponad 20 lat osiągając najlepsze wyniki mierzone zarówno zdawalnością, jak również zadowoleniem uczestników. Nasza kadra to najlepsi instruktorzy, dla których żeglarstwo jest pasją, mający duże doświadczenie w prowadzeniu jachtów śródlądowych oraz morskich a przede wszystkim w przekazywaniu niezbędnej wiedzy.
Wystawiamy faktury VAT.
Wakacyjne bonusy dla uczniów i studentów na wszelkie formy szkoleń nawet 100 zł !!!!
Dla nowych klientów mBanku kolejne 200 zł rabatu !!!
Lata doświadczeń pozwoliły na opracowanie autorskiego programu szkoleniowego, który umożliwia poznanie tajników żeglarstwa osobom, dla których jest to pierwsze zetknięcie z taką formą rekreacji.
Zajęcia teoretyczne wsparte są podręcznikami opracowanymi specjalnie do tego celu. Programy multimedialne wykorzystywane w trakcie zajęć pozwalają na szybkie opanowanie podstaw wiedzy żeglarskiej. Uczestnicy otrzymują wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne z linami do nauki wiązania węzłów włącznie.
Praktyka prowadzona jest na jednostkach różnych typów i wielkości. Dużą wagę przykładamy do nauki manewrowania jachtem w porcie i na silniku (najnowsza BAVARIA 37 z 2014r.). Do szkoleń motorowodnych wykorzystujemy sprzęt pływający z 2013 roku.
Nasza baza obejmuje sale wykładowe, możliwość noclegu w hotelu żeglarskim i wyżywienia na terenie mariny.
Zajęcia prowadzimy w formie weekendowej i stacjonarnej z możliwością noclegu na jachcie lub w hotelu.
Proponujemy także 6-dniowe rejsy zakończone egzaminami.
W ramach prowadzonych szkoleń oferujemy możliwość uzyskania uprawnień ISSA
Wszystkie egzaminy prowadzone są w siedzibie Domu Żeglarskiego MILA przez nasze Komisje Egzaminacyjne !!!!!
Każdy uczestnik naszych kursów otrzymuje zniżki na pełną ofertę Domu Żeglarskiego MILA oraz partnerów.
Żeglarskie - http://www.mila.szczecin.pl/szkolenia/zeglarskie/
Motorowodne - http://www.mila.szczecin.pl/szkolenia/motorowodne/
SRC- http://www.mila.szczecin.pl/szkolenia/src/
Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)
tel. 91 30 70 500
tel. kom. 609 546 835
e-mail: biuro@mila.szczecin.pl
http://www.mila.szczecin.pl
Dom Żeglarski Mila
 

Powrót do Dział nauki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość